DUYURULAR
X

Yemekhane Kartlarının Kullanımı Hakkında!..

22-06-2018

Kampüs kartlarımızı aktifleştirebilmek için takip  edeceğimiz yol.

 1.Kartımızı banka görevlisi arkadaşımızdan alıyoruz (Arzu edenler kredi kartı alabilirler.Kredi kartı olarak aldığımız kart kredi kartlarının bütün özelliklerine sahiptir   Herhangi bir kredi kartına sahip olmayanlara kampüs kartlarını kredi kartı olarak almaları tavsiye edilir) buna rağmen arzu etmeyenler sadece kampüs kartı alabilirler.Kampüs kartımızı ancak atm lerden para yükleyerek kullanabiliriz.

  2.Banka görevlisi arkadaşımızdan aldığımız kartı Sağlık Kültür ve Spor  Dairesi Başkanlığında aktifleştirerek minimum maksimum değerlerini yazdırmalıyız.

  3.Bankamızdan cep telefonumuza gelen dört haneli şifremizi değiştirerek yeni bir şifre oluşturmalı ve ATM den kredi kartı borcu işlemlerini tercih ederek kartımıza  asgari 10 TL  veya katları olmak üzere bir miktar para yüklemeliyiz.(Bu meblağ akademik ve idari personelimiz için asgari 20 TL dir)

   4.Kampüs kartımız kredi kartı özellikli ise para yüklemeden kullanabilirsiniz.Bir sonraki ekstrenizde ödeme yapabilirsiniz.

   5.Kartımıza yüklediğimiz meblağ ne kadar olursa olsun kartımız yemekhanedeki  cihazdan 10 TL çekerek kullanacak o bittiğinde tekrar bir 10 TL çekecektir.(Bu meblağ idari ve akademik personelimiz için 20 TL dir.

   6.Kredi kartı tanımlı olmayan kartlara  para yükleme işleminde son vakit  kartın kullanılacağı gün saat  10.40 dır.Bu vakitten sonra yüklenen meblağ ancak ertesi gün işlem görecektir.

   7.Kartımızda ne kadar bakiye kaldığını yemekhane girişinde bulunan güncelleme cihazından kontrol edebiliriz. 

Yemekhane Dilekçesi için tıklayınız...