DUYURULAR
X

2021 Yılı Buhara İbni Sina Tıp Fakültesi ve Buhara İbni Sina Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı Duyurusu!..

12-08-2021
• Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Buhara İbni Sina Tıp Fakültesi ve Buhara İbni Sina Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Programlarına 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılına mahsus olmak üzere yazılı ve sözlü mülakat sınavı yapılarak öğrenci alınacak olup, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı başvurusu 12 Ağustos – 5 Eylül 2021 tarihleri arasında online olarak https://basvuru.sbu.edu.tr/ yapılacaktır.
• Sağlık Bilimleri Üniversitesi Buhara İbni Sina Tıp Fakültesi ve Buhara İbni Sina Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Programlarına 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılında Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı ve Mülakat Komisyonu tarafından belirlenen tarihlerde yazılı sınavla birlikte sözlü mülakat yapılarak öğrenci alınacaktır.
• Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınav Tarihi 13 Eylül 2021 tarihinde Özbekistan’ın Buhara kentinde yüz yüze yapılacaktır. (Sınav saati daha sonra duyurulacaktır.)
• Yazılı ve sözlü mülakat sınavları Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yapılacak olup, Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı sonrasında mülakat sınavları 18 – 24 Eylül 2021 tarihlerinde Özbekistan saati ile 10.00 – 17.00 saatleri arasında yüz yüze yapılacaktır. Gerek görülmesi (mücbir sebepler) halinde online ortamda mülakat sınavı gerçekleştirilecektir.
• 2021 Yılı Buhara İbni Sina Tıp Fakültesi ve Buhara İbni Sina Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı Kılavuzu için tıklayınız...
• Başvuru için tıklayınız http://basvuru.sbu.edu.tr