HABERLER
X

SBÜ Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir SUAM Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Uzmanlık Eğitimi Akredite Edildi

Uzmanlık Eğitim programı ile ilgili gerekli koşulları karşılayan SBÜ Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir SUAM Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’mize Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi (TOTEK) tarafından “Program Uzmanlık Eğitimi Yeterlik Belgesi” verildi. 

Türk Ortopedi ve Travmatoloji Eğitim Konseyi (TOTEK) “Akreditasyon kriterlerine uygunluk” incelemesi aşamasını takiben, Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’ne ziyaret ve denetim gerçekleştirdi.
Yapılan değerlendirme sonucunda “SBÜ Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir SUAM Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği” kendi alanında Eğitim Yeterlik kurulunun belirlediği Tıpta Uzmanlık Eğitimi ile ilgili koşulları başarıyla karşılamış, Ortopedi ve Travmatoloji alanında TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİ YETERLİK BELGESİ/AKREDİSTASYON
BELGESİ almaya hak kazanmıştır.


Tıpta uzmanlık eğitimi yeterlik belgesi almaya kazanan SBÜ Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir SUAM Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğimizi tebrik eder, Klinik Eğitim Sorumlumuz Prof. Dr. Hakan GÜRBÜZ, SUAM Müdürümüz Prof. Dr. Mehmet Mesut SÖNMEZ ve emeği geçen eğitim görevlisi, uzman, asistan ve çalışanlarını “Türkiye’deki Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlık Eğitiminin Standardize edilmesine vermiş oldukları destek için teşekkür ederiz.

17-05-2023